Zaufani Profesjonaliści

Nasi Klienci polecają nas znajomym

Kontakt

(+48) 519 439 089

Doświadczony zespół

Fachowcy w swojej branży - my

5.1. ENERGETYKA OPARTA NA ODNAWIALNYCH ŻRÓDŁACH ENERGII

Twoja gmina dostała dofinansowanie na OZE?
Jesteś na liście szczęśliwców, którzy dostaną grant?

Stoisz więc przed trudnym wyborem rzetelnego wykonawcy, który zamontuje ci instalację fotowoltaiczną lub solarną. Wybierz rozsądnie, postaw na doświadczonego lokalnego partnera!
W czym pomożemy:

  • Projekt potrzebny do zebrania ofert
  • Oferty na instalację od firm godnych polecenia
  • Prawidłowo i solidnie wykonana instalacja
  • Obszerna dokumentacja powykonawcza
  • Pomoc w rozliczeniu grantu z gminą
canva na strone

5 kW Wielkość

Twojej instalacji

DLACZEGO MY?

Produkcja czystej energii z OZE naszą misją

Fotowoltaika

Pompy ciepła

Kolektory solarne

CO ROBIMY?

Dbamy o to aby nasza planeta była czysta, a produkowana energia pochodziła z Odnawialnych Źródeł

Struktura mocy osiąganych na 31.12.2018

Elektrownie zawodowe na węglu kamiennym i brunatnym 69.82%
Elektrownie zawodowe gazowe i wodne oraz elektrownie przesyłowe 16.04%
Elektrownie wiatrowe i inne odnawialne 14.14%

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Napisz do nas, a my zrealizujemy Twoją inwestycję.

NASZ ZESPÓŁ

Specjaliści w dziedzinie OZE

Łukasz Ornowski

Specjalista ds. wdrożeń OZE
E-mail: oze@wschodniaenergia.pl
Tel.: 519 321 635

Łukasz Kryński

Manager Ds. Sprzedaży
E-mail: lukasz.krynski@wschodniaenergia.pl
Tel.: 512 795 339

Maciej Zalewski

Manager Ds. Sprzedaży
E-mail: maciej.zalewski@wschodniaenergia.pl
Tel.: 798 030 904

Tomasz Wojsz

Specjalista ds. kadrowo-biurowych
E-mail: kadry@wschodniaenergia.pl
Tel.: 789 404 655

Artur Sudnik

Manager Ds. Sprzedaży
E-mail: fotowoltaika@wschodniaenergia.pl
Tel.: 519 337 356

Joanna Reducha

Specjalista ds. przetargów
E-mail: joanna.reducha@wschodniaenergia.pl
Tel.: 511 424 626

Anna Tyborska

Specjalista Wsparcia Działu Sprzedaży
E-mail: anna.tyborska@wschodniaenergia.pl
Tel.: 571 807 894

Anna Gałka

Specjalista ds. kredytów i leasingów
E-mail: anna.galka@wschodniaenergia.pl
Tel.: 519 439 089

Marcin Markowski

Manager Ds. Sprzedaży
E-mail: dth@wschodniaenergia.pl
Tel.: 513 519 889

Dawid Szymaniuk

Manager Ds. Sprzedaży
E-mail: dth1@wschodniaenergia.pl
Tel.: 510 303 850

Bożena Tyborska

Dyrektor oddziału Ełk
E-mail: elk@wschodniaenergia.pl
Tel.: 511 392 966

Daniel Taborek

Manager Ds. Sprzedaży
E-mail: dth3@wschodniaenergia.pl
Tel.: 510 590 050

Małgorzata Iwanowicz

Specjalista Wsparcia Działu Sprzedaży
E-mail: malgorzata.iwanowicz@wschodniaenergia.pl
Tel.: 510 411 252

Agnieszka Lewkowicz

Specjalista Wsparcia Działu Sprzedaży
E-mail: agnieszka.lewkowicz@wschodniaenergia.pl
Tel.: 505 466 386

Marcin Jurkowski

Specjalista Wsparcia Działu Sprzedaży
E-mail: marcin.jurkowski@wschodniaenergia.pl
Tel.: 690 208 521

Izabela Iwanowska

Specjalista Wsparcia Działu Sprzedaży
E-mail: izabela.iwanowska@wschodniaenergia.pl
Tel.: 515 535 380

Paulina Sawicka

Specjalista Wsparcia Działu Sprzedaży
E-mail: paulina.sawicka@wschodniaenergia.pl
Tel.: 690 141 670

Kinga Wagner

Specjalista Wsparcia Działu Sprzedaży
E-mail: kinga.wagner@wschodniaenergia.pl
Tel.: 507 613 558

NIECH PRZEMÓWIĄ LICZBY

Zawsze jesteśmy gotowi na podjęcie
kolejnych ciekawych wyzwań

2270

Zainstalowanych KW instalacji fotowoltaicznych

347

Realizacji inwestycji prosumenckich i ich liczba ciągle rośnie